Regjistrohu / Kyçu

Lajmërim : Ankandet ri-kthehen nga ora "19:00", gjatë kohës kur ankandet nuk janë aktive ju mund të aktivizoni vetëm "Auto-Bid" në produkte!

E shitur Syze Cazal
D1D2
62.83€


*** Ankandi ka përfunduar ***

Ky ankand ka përfunduar dhe është fituar nga "D1D2" me qmim të ankandit "62.83€".

Faleminderit për pjesëmarrjen tuaj në ankad dhe suksese në produktet tjera.

Përshkrimi i produktit:
Vetitë
Syzet për: Meshkujt
Ngjyra e lenteve: Gri
Ngjyra e lenteve të prodhuara: grau verlaufend verspiegelt
Efekt pasqyre: Po
Materiali i qelqit: Plastik
Ngjyra e kornizës: Ari/e zezë
Forma: Aviator
Lloji: Rim i plotë
Materiali i kornizës: Metal
Pesha:33g
UV400
Filtri:Po
Marka:Cazal